O firmě

Společnost 5Ko s.r.o. se sídlem v Albrechticích u Českého Těšína byla založena v roce 2015. Jako výhradní zástupci pro Českou republiku se v současnosti zaměřujeme na zprostředkování profesionálních čisticích a dezinfekčních prostředků produktové řady POLANA společnosti P.H.P.U. Transvet Sp. z o.o. .

 

Společnost P.H.P.U. Transvet Sp. z o.o. byla založena v roce 1990 a má právní status společnosti s ručením omezeným. Sídlí ve městě Kalisz, výrobní oddělení se nachází v Doruchowie a centrum analýzy a vývoje se nachází v moderních laboratorních prostorách ve Vratislavském Technologickém Parku. V roce 2010 společnost získala ocenění ve Velkopolské soutěži realizačních projektů s vysokou inovativností. V současnosti společnost disponuje rozsáhlými laboratořemi, moderní výrobní linkou a značným strojním zařízením. Více ZDE.


POLANA (v překladu palouk, paseka, mýtina) je čistým a krásným místem v lese mezi stromy, a tak je pojmenována i tato produktová značka.
S využitím poznatků z oblasti biotechnologie vypovídá produktová řada profesionálních prostředků k čištění a dezinfekci POLANA se zeleným lístkem v názvu o ekologickém zaměření výrobků.

Společnost respektuje přírodu, a proto:

  • chemické složení přípravků – biologicky odbouratelné
  • výměna obalů – umožňuje opětovné použití
  • nová generace přípravků - dezinfekce kyslíkem a enzymatické čištění